Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'барселона'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL MARINER 4*

  €415,00
  Локација: на 30м од плажа Опременост на соби: Балкон, бања, WC, клима, TV сателитска, фен, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, Wi-Fi FREE во лоби

  HOTEL MIRAMAR 4*

  €389,00
  Локација: 30м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен на кров со поглед на Лорет, Wi-Fi FREE

  барселона