Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'летување'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL ALEGRIA FENALS MAR 3+*

  €349,00
  Локација: 100м од плажа Феналс, 500м од центар на Лорет
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi, Идеален за Фамилии

  HOTEL COPACABANA

  €330,00
  Локација: 350м од плажа Опременост на соби: WC, бања, клима, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, билијард, пинг понг

  HOTEL DON JUAN PALACE 4*

  €370,00
  Локација: 400м од плажа, Опременост на соби: Клима, WC, бања, TV сателитска, балкон, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, ноќен клуб, 2 отворени 1 затворен базен, градина, тениски терени (екстра), пинг понг, мини клуб за деца, секоја вечер организирано шоу со аниматори, Wi-Fi

  HOTEL FENALS GARDEN 4*

  €365,00
  Локација: на 400м од плажа феналс, 900м од центар на Лорет
  Опременост на соби: Балкон, WC, бања, фен, клима, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: Градина, СПА и фитнес, Џакузи, базен, Wi-Fi FREE

  HOTEL GUITAR ROSA 3*

  €335,00
  Локација: 100м од плажа Феналс, 500м од центар на Лорет Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, сеф (екстра), балкон Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi, Идеален за Фамилии< bi/

  HOTEL LA CAROLINA 3*

  €375,00
  Локација: 200м од плажа Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра) Хотелски содржини: Ресторан, бар, базен, солариум тераса, билијард, Wi-Fi

  летување