Понуди
  Filters
  Пребарување

  Производот е означен со 'lloret de mar'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOTEL LA CAROLINA 3*

  €375,00
  Локација: 200м од плажа Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра) Хотелски содржини: Ресторан, бар, базен, солариум тераса, билијард, Wi-Fi

  HOTEL MARIA DEL MAR 4*

  €395,00
  Локација: 300м од плажа во строг центар на Лорет Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, фен, Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, базен за деца. Wi-Fi FREE

  HOTEL MARINER 4*

  €415,00
  Локација: на 30м од плажа Опременост на соби: Балкон, бања, WC, клима, TV сателитска, фен, сеф (екстра) Хотелски содржини: ресторан, бар, базен, Wi-Fi FREE во лоби

  HOTEL METROPOL 4*

  €360,00
  Локација: 30м од плажа, во центар на градот
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, TV сателитска, мини бар, балкон (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, Wi-Fi

  HOTEL MIRAMAR 4*

  €389,00
  Локација: 30м од плажа
  Опременост на соби: клима, WC, бања, TV сателитска, сеф (екстра)
  Хотелски содржини: ресторан, бар, базен на кров со поглед на Лорет, Wi-Fi FREE

  HOTEL MONTANAMAR 3*

  €330,00
  Локација: 800м од плажа,
  Опременост на соби: клима, WC, бања, фен, LCD TV, сателитска, сеф (екстра), балкон
  Хотелски содржини: ресторан, бар, билијард, базен, Wi-Fi

  lloret de mar