Понуди
  Filters
  Пребарување

  „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – NIKITI

  €79,00
  Резервирај Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE”– Никити Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м. Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.
  Koviou HV
  Paradise studios
  услуга превоз цена (по лице)
  24.05 – 27.05.2018 3HB сопствен 79€
  23.05 – 27.05.2018 4HB сопствен 99€
  2 деца до 13.99 год. 3HB/4HB сопствен /
  3-то лице над 13.99 год. 3HB/4HB сопствен 50%
  4-то лице над 13.99 год. 3HB/4HB сопствен 50%
  Koviou HV
  Paradise studios
  услуга превоз цена (по лице)
  24.05 – 27.05.2018 3HB сопствен 79€
  23.05 – 27.05.2018 4HB сопствен 99€
  2 деца до 13.99 год. 3HB/4HB сопствен /
  3-то лице над 13.99 год. 3HB/4HB сопствен 50%
  4-то лице над 13.99 год. 3HB/4HB сопствен 50%