Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Санрајс 4*

  €28,00
  Локација : 300 м од жичарницата Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

  Локација : 300 м од жичарницата
  Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
  СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

   Ценовник:

   

  SUNRISE 4* - Банско
  www.hotelsunrisebansko.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 22.12-28.12.2017 01.12-21.12.2017
  26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 05.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   12.02-04.03.2018  
  БОНУСИ : / 7=6 7=6/6=5 7=5/6=5/5=4/4=3
  Студио 2+1           55.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Едноспален апартман 2+2           60.00 €           35.00 €           32.00 €            30.00 €
  Двоспален апартман 4+2           55.00 €           35.00 €           32.00 €            30.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 75€, деца од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 300 м од жичарницата
  Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг.
  СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

   Ценовник:

   

  SUNRISE 4* - Банско
  www.hotelsunrisebansko.com
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 22.12-28.12.2017 01.12-21.12.2017
  26.01-11.02.2018 10.01-25.01.2018 05.03-31.03.2018
  Вид на сместување | Период на престој   12.02-04.03.2018  
  БОНУСИ : / 7=6 7=6/6=5 7=5/6=5/5=4/4=3
  Студио 2+1           55.00 €           33.00 €           30.00 €            28.00 €
  Едноспален апартман 2+2           60.00 €           35.00 €           32.00 €            30.00 €
  Двоспален апартман 4+2           55.00 €           35.00 €           32.00 €            30.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
   паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
  ▪ Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  ▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 30% попуст
  ▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица 
  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 75€, деца од 2-11.99 год. - 35€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лице