Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Регнум 5*

  €110,00
  Локација : 400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала. Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар.

  Локација : 400 м од жичарницата
  Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала.
  Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар. 

   Ценовник:

   

  REGNUM 5* - Банско
  www.regnum.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 20% за резервација и уплата до 30.10.2017 
  15% за резервација и уплата до 21.11.2017
  БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2017 (не важи за период 27.12-02.01.2018)
  Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-02.01.2018 23.12-26.12.2017 10.01-18.01.2018 01.12-22.12.2017
  03.01-09.01.2018 04.02-28.02.2018 01.03-14.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој 19.01-03.02.2018    
  Едноспален апартман - цена за 2 лица 2+2         200.00 €         165.00 €         130.00 €           110.00 €
  Двоспален апартман - цена за 4 лица 4+2         365.00 €         280.00 €         210.00 €           185.00 €
  Две деца до 10.99 год. на доп.легло  Бесплатно 
  Трето дете до 10.99 год. на доп.легло           41.00 €           35.00 €           29.00 €            23.00 €
  Доплата за возрасен на доп.легло           55.00 €           46.00 €           38.00 €            31.00 €
  Доплата за апартман со поглед на планина  5€ за апартман на ден 
  Доплата за делукс апартман  15€ за апартман на ден 
  Доплата за еднокреветна соба  10% попуст   25% попуст   25% попуст   25% попуст 
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, 
  релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете (11-15.99 год.) - 45€, дете (6-10.99 год.) - 25
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лиц
  е

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 400 м од жичарницата
  Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и луксузниот стил. луксузно опремени и повеќето имаат поглед кон планината Пирин. На располагање на гостите лоби бар, ноќен бар, СПА Центар, АКВА Парк, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација, конференциска сала.
  Регнум СПА Центар : масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,турска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода, фитнес сала и Витамин бар. 

   Ценовник:

   

  REGNUM 5* - Банско
  www.regnum.bg
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 20% за резервација и уплата до 30.10.2017 
  15% за резервација и уплата до 21.11.2017
  БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2017 (не важи за период 27.12-02.01.2018)
  Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-02.01.2018 23.12-26.12.2017 10.01-18.01.2018 01.12-22.12.2017
  03.01-09.01.2018 04.02-28.02.2018 01.03-14.04.2018
  Вид на сместување | Период на престој 19.01-03.02.2018    
  Едноспален апартман - цена за 2 лица 2+2         200.00 €         165.00 €         130.00 €           110.00 €
  Двоспален апартман - цена за 4 лица 4+2         365.00 €         280.00 €         210.00 €           185.00 €
  Две деца до 10.99 год. на доп.легло  Бесплатно 
  Трето дете до 10.99 год. на доп.легло           41.00 €           35.00 €           29.00 €            23.00 €
  Доплата за возрасен на доп.легло           55.00 €           46.00 €           38.00 €            31.00 €
  Доплата за апартман со поглед на планина  5€ за апартман на ден 
  Доплата за делукс апартман  15€ за апартман на ден 
  Доплата за еднокреветна соба  10% попуст   25% попуст   25% попуст   25% попуст 
  Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, 
  релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.
  Дополнителни услови
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете (11-15.99 год.) - 45€, дете (6-10.99 год.) - 25
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

  Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА Повратен билет : 40 евра по лиц
  е