Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Хотел Перун 4*

  €31,00
  Локација : 350 м од жичарницата По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

  Локација : 350 м од жичарницата
  По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.
  Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.
  Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

  Ценовник:

   

  PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско
  www.hotelperunbansko.com 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 5% за резервација и уплата до 30.11.2017
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.02-21.02.2017 19.01-03.02.2018 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 09.01-18.01.2018   02.01-08.01.2018 (мин.3 ноќевања)
  04.02-31.03.2018      
  Двокреветна соба - економи 2+1           31.00 €           38.00 €           46.00 €            72.00 €
  Еднокреветна соба - економи 1           42.00 €           55.00 €           72.00 €           120.00 €
  Двокреветна соба - без балкон 2+1           32.00 €           40.00 €           48.00 €            74.00 €
  Еднокреветна соба - без балкон 1           44.00 €           58.00 €           74.00 €           125.00 €
  Двокреветна соба - со балкон 2+1           35.00 €           42.00 €           50.00 €            77.00 €
  Еднокреветна соба - со балкон 1           48.00 €           60.00 €           79.00 €           127.00 €
  Јуниор сјуит 2+2           42.00 €           50.00 €           62.00 €            93.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, 
  сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  Локација : 350 м од жичарницата
  По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости.
  Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско.
  Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче.
  СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, фитнес, простории за масажа и салон за убавина

  Ценовник:

   

  PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско
  www.hotelperunbansko.com 
  Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 5% за резервација и уплата до 30.11.2017
  Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН  01.02-21.02.2017 19.01-03.02.2018 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018
  Вид на сместување | Период на престој 09.01-18.01.2018   02.01-08.01.2018 (мин.3 ноќевања)
  04.02-31.03.2018      
  Двокреветна соба - економи 2+1           31.00 €           38.00 €           46.00 €            72.00 €
  Еднокреветна соба - економи 1           42.00 €           55.00 €           72.00 €           120.00 €
  Двокреветна соба - без балкон 2+1           32.00 €           40.00 €           48.00 €            74.00 €
  Еднокреветна соба - без балкон 1           44.00 €           58.00 €           74.00 €           125.00 €
  Двокреветна соба - со балкон 2+1           35.00 €           42.00 €           50.00 €            77.00 €
  Еднокреветна соба - со балкон 1           48.00 €           60.00 €           79.00 €           127.00 €
  Јуниор сјуит 2+2           42.00 €           50.00 €           62.00 €            93.00 €
  Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, 
  сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.
  Дополнителни услови
  Дете до 1.99 год. - бесплатно
  ▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно
  ▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст
  ▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст
  ▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно
  ▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст
  ▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден