Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ ALOE

  €210,00
  Хотелот се наоѓа на само 130 метри од GOLDEN BEACH во Скала Потамиа опкружен со борова шума. Студиата се 1/3 и 1/4 располагаат со комплетно опремена кујна, бања, ТВ и клима уред чие користење е вклучено во цената. Од сезона 2017, понудата на Нехар Травел за хотел Алое е зголемена и со хотелските А – категорија на соби со кои располага овој капацитет (без кујна). Понудата за истите е со појадок и вечера. Хотел Алое како и неколку други вили на барање на задоволните гости е дел од нашата понуда неколку години. Проверете и сами.
  ОБЈЕКТОТ Е КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН (МАРТ 2015). На располагање на гостите има и базен кое користење е вклучено во цената.
   

  Период

  Полупансион

  по лице

  1/3

  соба

  26.05-02.06.19

  7

  238

  02.06-09.06.19

  7

  263

  09.06-16.06.19

  7

  280

  16.06-23.06.19

  7

  299

  23.06-30.06.19

  7

  390

  30.06-09.07.19

  9

  420

  09.07-18.07.19

  9

  435

  18.07-27.07.19

  9

  459

  27.07-05.08.19

  9

  459

  05.08-14.08.19

  9

  459

  14.08-23.08.19

  9

  459

  23.08-01.09.19

  9

  433

  01.09-08.09.19

  7

  369

  08.09-15.09.19

  7

  280

  15.09-22.09.19

  7

  246

  22.09-29.09.19

  7

  210

   

  Напомена:

  -          Цените во табелата се по лице за 7 или 9 полупансиони, за минимум 2 лица во соба

  -          2 деца до 11,99 год. во соодветен тип на соба со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО

  -          Трет возрасен – плаќа 50% од наведената сума

  -       Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот

  -       Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на собите до 09 часот по локално време

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 50 €
  •           деца од 2 до 12 години: 35 €
  •           деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   

  Период

  Полупансион

  по лице

  1/3

  соба

  26.05-02.06.19

  7

  238

  02.06-09.06.19

  7

  263

  09.06-16.06.19

  7

  280

  16.06-23.06.19

  7

  299

  23.06-30.06.19

  7

  390

  30.06-09.07.19

  9

  420

  09.07-18.07.19

  9

  435

  18.07-27.07.19

  9

  459

  27.07-05.08.19

  9

  459

  05.08-14.08.19

  9

  459

  14.08-23.08.19

  9

  459

  23.08-01.09.19

  9

  433

  01.09-08.09.19

  7

  369

  08.09-15.09.19

  7

  280

  15.09-22.09.19

  7

  246

  22.09-29.09.19

  7

  210

   

  Напомена:

  -          Цените во табелата се по лице за 7 или 9 полупансиони, за минимум 2 лица во соба

  -          2 деца до 11,99 год. во соодветен тип на соба со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО

  -          Трет возрасен – плаќа 50% од наведената сума

  -       Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот

  -       Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на собите до 09 часот по локално време

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 50 €
  •           деца од 2 до 12 години: 35 €
  •           деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата