Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE”-

  €149,00
  Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.
  Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем убаво уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

  ХотелKOVIOU HOLIDAY VILLAGE- Никити               

  Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ -      Никити

  Период

  ПП

  По лице во 1/3

  По лице во 1/3+1 стандард

  По лице во 1/4и 1/5 дуплекс

  26.05-02.06.19

  7

  189

  205

  225

  02.06-09.06.19

  7

  219

  239

  259

  09.06-16.06.19

  7

  259

  279

  299

  16.06-23.06.19

  7

  279

  309

  329

  23.06-30.06.19

  7

  299

  329

  349

  30.06-07.07.19

  7

  329

  359

  389

  07.07-14.07.19

  7

  359

  399

  439

  14.07-21.07.19

  7

  399

  459

  499

  21.07-28.07.19

  7

  399

  459

  499

  28.07-04.08.19

  7

  399

  459

  499

  04.08-11.08.19

  7

  399

  459

  499

  11.08-18.08.19

  7

  399

  459

  499

  18.08-25.08.19

  7

  379

  419

  439

  25.08-01.09.19

  7

  319

  369

  389

  01.09-08.09.19

  7

  279

  319

  339

  08.09-15.09.19

  7

  209

  259

  279

  15.09-22.09.19

  7

  189

  209

  229

  22.09-29.09.19

  7

  149

  179

  199

  www.koviouholidayvillage.com

   

  Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.

  Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби.Собитесеопременисоклимауред (вклученвоцената), сат. ТВисопственабања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

   

  *ПП -Полупансион :

  -       Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса

  -        Вечера 19:00-21:00ч.  на база шведска маса

   

  Напомена:

  -       Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансионза број на ноќевања дадени во табелата

  -       Прво и второ дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни наредовно легло - БЕСПЛАТНО

  -       Трет и четврт возрасен над 12 години, плаќаат по 50% од цената во табелата

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

  -       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 35 €
  •           деца од 2 до 12 години: 25 €
  •           деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Туристичкатаксаод1,5€ наденпосместувачкаединицасеплаќаналицеместопопристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  ХотелKOVIOU HOLIDAY VILLAGE- Никити               

  Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“ -      Никити

  Период

  ПП

  По лице во 1/3

  По лице во 1/3+1 стандард

  По лице во 1/4и 1/5 дуплекс

  26.05-02.06.19

  7

  189

  205

  225

  02.06-09.06.19

  7

  219

  239

  259

  09.06-16.06.19

  7

  259

  279

  299

  16.06-23.06.19

  7

  279

  309

  329

  23.06-30.06.19

  7

  299

  329

  349

  30.06-07.07.19

  7

  329

  359

  389

  07.07-14.07.19

  7

  359

  399

  439

  14.07-21.07.19

  7

  399

  459

  499

  21.07-28.07.19

  7

  399

  459

  499

  28.07-04.08.19

  7

  399

  459

  499

  04.08-11.08.19

  7

  399

  459

  499

  11.08-18.08.19

  7

  399

  459

  499

  18.08-25.08.19

  7

  379

  419

  439

  25.08-01.09.19

  7

  319

  369

  389

  01.09-08.09.19

  7

  279

  319

  339

  08.09-15.09.19

  7

  209

  259

  279

  15.09-22.09.19

  7

  189

  209

  229

  22.09-29.09.19

  7

  149

  179

  199

  www.koviouholidayvillage.com

   

  Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м.

  Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби.Собитесеопременисоклимауред (вклученвоцената), сат. ТВисопственабања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

   

  *ПП -Полупансион :

  -       Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса

  -        Вечера 19:00-21:00ч.  на база шведска маса

   

  Напомена:

  -       Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансионза број на ноќевања дадени во табелата

  -       Прво и второ дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни наредовно легло - БЕСПЛАТНО

  -       Трет и четврт возрасен над 12 години, плаќаат по 50% од цената во табелата

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

  -       Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време

  -       За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман(не се комбинира)

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  -       Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 35 €
  •           деца од 2 до 12 години: 25 €
  •           деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

   

  Туристичкатаксаод1,5€ наденпосместувачкаединицасеплаќаналицеместопопристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата