Понуди
  Filters
  Пребарување

  ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ

  €160,00
  Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. WiFi интернет – вклучен во цена.
  Хотел „ЏЕНИ“ – Сивири  
  Период ПП По лице во 1/2+2стандард По лице во 1/2+2 дуплекс
  19.05-26.05.18 7 160 160
  26.05-02.06.18 7 190 210
  02.06-09.06.18 7 220 240
  09.06-16.06.18 7 250 275
  16.06-23.06.18 7 275 300
  23.06-30.06.18 7 295 325
  30.06-07.07.18 7 320 350
  07.07-14.07.18 7 340 375
  14.07-21.07.18 7 370 400
  21.07-28.07.18 7 370 400
  28.0704.08.18 7 370 400
  04.08-11.08.18 7 370 400
  11.08-18.08.18 7 370 400
  18.08-25.08.18 7 340 375
  25.08-01.09.18 7 290 320
  01.09-08.09.18 7 260 285
  08.09-15.09.18 7 220 240
  15.09-22.09.18 7 200 220

  *ПП  -Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион  за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Хотел „ЏЕНИ“ – Сивири  
  Период ПП По лице во 1/2+2стандард По лице во 1/2+2 дуплекс
  19.05-26.05.18 7 160 160
  26.05-02.06.18 7 190 210
  02.06-09.06.18 7 220 240
  09.06-16.06.18 7 250 275
  16.06-23.06.18 7 275 300
  23.06-30.06.18 7 295 325
  30.06-07.07.18 7 320 350
  07.07-14.07.18 7 340 375
  14.07-21.07.18 7 370 400
  21.07-28.07.18 7 370 400
  28.0704.08.18 7 370 400
  04.08-11.08.18 7 370 400
  11.08-18.08.18 7 370 400
  18.08-25.08.18 7 340 375
  25.08-01.09.18 7 290 320
  01.09-08.09.18 7 260 285
  08.09-15.09.18 7 220 240
  15.09-22.09.18 7 200 220

  *ПП  -Полупансион :

  • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
  • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса

  Напомена:

  • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион  за број на ноќевања дадени во табелата
  • Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата
  • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата