Понуди
  Filters
  Пребарување

  Неи пори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ВИЛА „ЕЛВИРА” – НЕИ ПОРИ

  €75,00
  ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120метри од плажа. Расоплага со двокревети, троктеветни и четворокреветни студија расопредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Опис: една просторија со брачен и единечен кревет (еден или два) со кујна.