Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „VRAHOS “ – АФИТОС

  €80,00
  Вила Врахос се наоѓа на една од најдобрите локации со инзвореден поглед на плажата и морето на Афитос. Истата е лоцирана на пешачката улица каде има голем број на таверни. Вилата е одалечена на 5-7 мин. од плажа. Вила Врахос располага со 1/2 и 1/3 студиа и 1/3, 1/4 и 1/5 дуплекс апартмани. Собите се наоѓаат на приземје и прв спрат, а дел од собите се и реновирани. Студиата и апартманите на прв спрат имаат прекрасен директен поглед према море. Во сите соби има комплетено опремена кујна за онолку лица колку што има кревети во собата, тоалет, тераси и TV.
  Вила „VRAHOS“ – Афитос
  Период Ноќевања 1/2 стд.

  рен.

  1/3 стд.

  рен.

  1/3 апп

  нерен.

  1/4 и 1/5 апп дуп.
  19.05-26.05.18 7* 80 90 90 100
  26.05-02.06.18 7* 90 100 100 110
  02.06-09.06.18 7* 100 110 110 120
  09.06-16.06.18 7* 130 140 140 150
  16.06-23.06.18 7* 150 175 175 190
  23.06-30.06.18 7 320 350 350 370
  30.06-07.07.18 7 350 390 390 410
  07.07-14.07.18 7 370 420 420 450
  14.07-21.07.18 7 390 440 440 490
  21.07-28.07.18 7 390 440 440 490
  28.0704.08.18 7 390 440 440 490
  04.08-11.08.18 7 390 440 440 490
  11.08-18.08.18 7 390 440 440 490
  18.08-25.08.18 7 370 420 420 450
  25.08-01.09.18 7* 170 180 180 210
  01.09-08.09.18 7* 145 155 155 170
  08.09-15.09.18 7* 140 145 145 150
  15.09-22.09.18 7* 110 120 120 130
  22.0929.09.18 7* 90 100 100 110

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во студио/ апартман – БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат
  • Смените без * се однесуваат на наем на цело студио/ апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Вила „VRAHOS“ – Афитос
  Период Ноќевања 1/2 стд.

  рен.

  1/3 стд.

  рен.

  1/3 апп

  нерен.

  1/4 и 1/5 апп дуп.
  19.05-26.05.18 7* 80 90 90 100
  26.05-02.06.18 7* 90 100 100 110
  02.06-09.06.18 7* 100 110 110 120
  09.06-16.06.18 7* 130 140 140 150
  16.06-23.06.18 7* 150 175 175 190
  23.06-30.06.18 7 320 350 350 370
  30.06-07.07.18 7 350 390 390 410
  07.07-14.07.18 7 370 420 420 450
  14.07-21.07.18 7 390 440 440 490
  21.07-28.07.18 7 390 440 440 490
  28.0704.08.18 7 390 440 440 490
  04.08-11.08.18 7 390 440 440 490
  11.08-18.08.18 7 390 440 440 490
  18.08-25.08.18 7 370 420 420 450
  25.08-01.09.18 7* 170 180 180 210
  01.09-08.09.18 7* 145 155 155 170
  08.09-15.09.18 7* 140 145 145 150
  15.09-22.09.18 7* 110 120 120 130
  22.0929.09.18 7* 90 100 100 110

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во студио/ апартман – БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат
  • Смените без * се однесуваат на наем на цело студио/ апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата