Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „MAGDALINI“ – КАЛИТЕА

  €80,00
  Вилата се наоѓа во центарот на Калитеа и на околу 5-7 минути од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со тревна површина и градина. Располага со 1/2+2 апартмани на прв кат со четири кревети, брачен кревет во спална и два во кујна. Сите апартмани се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствена бања, ТВ, и клима уред (доплата 3€ на ден). Терасите на сите студиа се со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите. Вила Магдалини е дел од понудата на Нехар Травел веќе неколку години по ред.
  Вила „МАГДАЛИНИ“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+2 апп
  19.05-26.05.18 7* 80
  26.05-02.06.18 7* 90
  02.06-09.06.18 7* 100
  09.06-16.06.18 7* 140
  16.06-23.06.18 7* 165
  23.06-30.06.18 7 335
  30.06-07.07.18 7 350
  07.07-14.07.18 7 370
  14.07-21.07.18 7 400
  21.07-28.07.18 7 400
  28.0704.08.18 7 400
  04.08-11.08.18 7 400
  11.08-18.08.18 7 400
  18.08-25.08.18 7 360
  25.08-01.09.18 7* 170
  01.09-08.09.18 7* 140
  08.09-15.09.18 7* 130
  15.09-22.09.18 7* 90
  22.0929.09.18 7* 80

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот е со доплата од 3€ на ден
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Вила „МАГДАЛИНИ“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2+2 апп
  19.05-26.05.18 7* 80
  26.05-02.06.18 7* 90
  02.06-09.06.18 7* 100
  09.06-16.06.18 7* 140
  16.06-23.06.18 7* 165
  23.06-30.06.18 7 335
  30.06-07.07.18 7 350
  07.07-14.07.18 7 370
  14.07-21.07.18 7 400
  21.07-28.07.18 7 400
  28.0704.08.18 7 400
  04.08-11.08.18 7 400
  11.08-18.08.18 7 400
  18.08-25.08.18 7 360
  25.08-01.09.18 7* 170
  01.09-08.09.18 7* 140
  08.09-15.09.18 7* 130
  15.09-22.09.18 7* 90
  22.0929.09.18 7* 80

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот е со доплата од 3€ на ден
  • Сместување во собите е по 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата