Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила „Kolios Beach“ – Скиатос

  €109,00
  Вилата Kolios Beach се наоѓа на јужниот дел на островот Скиатос на истоимената плажа и околу 6 км. од центарот на гратчето Скиатос. Сите соби се 1/2 и 1/3 и сите соби имаат директен поглед на море. Секое студио поседува чајна кујна, две или три стандрадни легла, клима, купатило со туш кабина, фен, ТВ, тераса и WiFI (вклучено во цена). Бесплатен паркинг има во близина на вилата. Автобуската станица е одалечена на само 150м. Вилата Kolios Beach е идеална за оние кои сакаат да бидат блиску до плажа.

  Период

  Бр. на ноќевања/цена по лице

   

  1/2И 1/3
  студио

   

   

  22.06-29.06.17

  7*

  229

  29.06-06.07.17

  7*

  239

  06.07-13.07.17

  7*

  239

  13.07-20.07.17

  7*

  269

  20.07-27.07.17

  7*

  279

  27.07-03.08.17

  7*

  289

  03.08-10.08.17

  7*

  289

  10.08-17.08.17

  7*

  289

  17.08-24.08.17

  7*

  279

  24.08-30.08.17

  7*

  249

  31.08-07.09.17

  7*

  209

  07.09-14.09.17

  7*

  179

  14.09-21.09.17

  7*

  149

  21.09-28.09.17

  7*

  109

   

  Напомена:

   

  -          Поаѓањето е еден ден пред датата назначена во табелата, а влез во собите и почеток на аранжманот се смета датумот во табелата

  -          Смените се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз, повратна траект карта и трансфер траект - вила - траект

  -          Трет возрасен плаќа 70% од цената

  -          Дете до 11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен (попустот важи за сместување со мин. 2 лица во соба)

  -          За сопствен превоз се одбива 45€ за возрасни и 25€ за деца до 12 години

  -       За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена

  -       За хигиената во студијата/апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници

  -       Во секое од студијата/апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот

  -       Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на студијата/апартманите е до 09 часот по локално време.

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  -       Цената само за превоз на релација Скопје – Скиатос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 110€
  •           деца до 12 години: 65€

  -       Согласно времето на поаѓање на траектот од Волос до Скијатос и обратно, агенција го задржува правото на промена на поаѓањето од Скопје и од Скиатос

  -       Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот

  Период

  Бр. на ноќевања/цена по лице

   

  1/2И 1/3
  студио

   

   

  22.06-29.06.17

  7*

  229

  29.06-06.07.17

  7*

  239

  06.07-13.07.17

  7*

  239

  13.07-20.07.17

  7*

  269

  20.07-27.07.17

  7*

  279

  27.07-03.08.17

  7*

  289

  03.08-10.08.17

  7*

  289

  10.08-17.08.17

  7*

  289

  17.08-24.08.17

  7*

  279

  24.08-30.08.17

  7*

  249

  31.08-07.09.17

  7*

  209

  07.09-14.09.17

  7*

  179

  14.09-21.09.17

  7*

  149

  21.09-28.09.17

  7*

  109

   

  Напомена:

   

  -          Поаѓањето е еден ден пред датата назначена во табелата, а влез во собите и почеток на аранжманот се смета датумот во табелата

  -          Смените се однесуваат за 7 ноќевања со вклучен превоз, повратна траект карта и трансфер траект - вила - траект

  -          Трет возрасен плаќа 70% од цената

  -          Дете до 11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен (попустот важи за сместување со мин. 2 лица во соба)

  -          За сопствен превоз се одбива 45€ за возрасни и 25€ за деца до 12 години

  -       За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена

  -       За хигиената во студијата/апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници

  -       Во секое од студијата/апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот

  -       Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на студијата/апартманите е до 09 часот по локално време.

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

  -       Цената само за превоз на релација Скопје – Скиатос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 110€
  •           деца до 12 години: 65€

  -       Согласно времето на поаѓање на траектот од Волос до Скијатос и обратно, агенција го задржува правото на промена на поаѓањето од Скопје и од Скиатос

  -       Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот

  Ознаки за производ