Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА KOKI - ЈЕРИСОС

  €21,00
  ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Aтос. Има прекрасна долга песочна плажа која во зеленило и бујна вегетација ве разладува и разгалува во летните месеци. Голема пешачка зона со многу паркови,игралишта,забавни паркови ,таверни, клубови во совршен спокој и мир е епитетот на заливот под Атос – Јерисос.Над самата плажа има аквариум бесплатен за посетителите, супермаркети – Лидл,парфимерии и автентични грчки музеи. Вилата Коки е нова вила ,многу убаво опремена на 50 метри од море.Внатрешно има просторни апартмани и дуплекси со кујни комплетно опремени со кујнски инвентар,аспиратори,ел.шпориња со рерни,клима уред,тераси на дел од апартманите со страничен поглед на море,купатило со вц, тв и wi-fi

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања АПАРТМАН
  Бр.соба (2А,3А,1Б,2Б)
  1/2+1/2
  max.3 лица+1

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  (1А,3Б)

  1/2+1/2+1/2
  max.5 лица+1

  *20.05 – 27.05 7 21 42
  *27.05 – 03.06 7 42 49
  03.06 – 10.06 7 209 249
  10.06 – 17.06 7 219 279
  17.06 – 24.06 7 249 309
  24.06 – 01.07 7 279 329
  01.07 – 08.07 7 309 359
  08.07 – 15.07 7 339 389
  15.07 – 22.07 7 389 439
  22.07 – 29.07 7 389 439
  29.07 – 05.08 7 389 439
  05.08 – 12.08 7 389 439
  12.08 – 19.08 7 389 439
  19.08 – 26.08 7 369 409
  26.08 – 02.09 7 349 399
  02.09 – 09.09 7 309 359
  09.09 – 16.09 7 209 249
  *16.09 – 23.09 7 36 42

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто,петто и шесто лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);

  ВИЛАТА ИМА ГОЛЕМ ПАРКИНГ , КОЈ ГО КОРИСТАТ ТУРИСТИТЕ НА ПРИНЦИП ПРВО СЛОБОДНО МЕСТО.ПАРКИНГОТ Е БЕСПЛАТЕН.

  Опис на собите

  Дуплекс бр. 1А
   

  (1/2+1/2+1/1) – 5 лица +1

  Дуплексот располага со две одвоени простории, посебна кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет и плакар за алишта. Во втората спалната соба исто така има еден дупол кревет и плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна и голем фрижидер. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици, телевизор и од кујната се излегува на тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 2А
   

  (1/2+1/1) – 3 лица +1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со фурна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на многу голема тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 3А
   

  (1/2+1/1) – 3 лица +1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 1Б
   

  (1/2+1/1) – 3 лица + 1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со фурна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици и страничен поглед на море.

   

  Апартман бр. 2Б
   

  (1/2+1/1) – 3 лица + 1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици.

   

  Дуплекс бр. 3Б
   

  (1/2+1/2+1/1)  – 5 лица + 1

  Апартманот располага со две одвоени простории, посебна кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет и плакар за алишта. Во втората спалната соба исто така има еден дупол кревет и плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна и голем фрижидер. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици, телевизор и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици со страничен поглед на море

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања АПАРТМАН
  Бр.соба (2А,3А,1Б,2Б)
  1/2+1/2
  max.3 лица+1

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  (1А,3Б)

  1/2+1/2+1/2
  max.5 лица+1

  *20.05 – 27.05 7 21 42
  *27.05 – 03.06 7 42 49
  03.06 – 10.06 7 209 249
  10.06 – 17.06 7 219 279
  17.06 – 24.06 7 249 309
  24.06 – 01.07 7 279 329
  01.07 – 08.07 7 309 359
  08.07 – 15.07 7 339 389
  15.07 – 22.07 7 389 439
  22.07 – 29.07 7 389 439
  29.07 – 05.08 7 389 439
  05.08 – 12.08 7 389 439
  12.08 – 19.08 7 389 439
  19.08 – 26.08 7 369 409
  26.08 – 02.09 7 349 399
  02.09 – 09.09 7 309 359
  09.09 – 16.09 7 209 249
  *16.09 – 23.09 7 36 42

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто,петто и шесто лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО);

  ВИЛАТА ИМА ГОЛЕМ ПАРКИНГ , КОЈ ГО КОРИСТАТ ТУРИСТИТЕ НА ПРИНЦИП ПРВО СЛОБОДНО МЕСТО.ПАРКИНГОТ Е БЕСПЛАТЕН.

  Опис на собите

  Дуплекс бр. 1А
   

  (1/2+1/2+1/1) – 5 лица +1

  Дуплексот располага со две одвоени простории, посебна кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет и плакар за алишта. Во втората спалната соба исто така има еден дупол кревет и плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна и голем фрижидер. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици, телевизор и од кујната се излегува на тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 2А
   

  (1/2+1/1) – 3 лица +1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со фурна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на многу голема тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 3А
   

  (1/2+1/1) – 3 лица +1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса на која има маса со столици.

   

  Апартман бр. 1Б
   

  (1/2+1/1) – 3 лица + 1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со фурна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици и страничен поглед на море.

   

  Апартман бр. 2Б
   

  (1/2+1/1) – 3 лица + 1

  Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици.

   

  Дуплекс бр. 3Б
   

  (1/2+1/2+1/1)  – 5 лица + 1

  Апартманот располага со две одвоени простории, посебна кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет и плакар за алишта. Во втората спалната соба исто така има еден дупол кревет и плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна и голем фрижидер. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици, телевизор и од кујната се излегува на тераса (со кепенци) на која има маса со столици со страничен поглед на море