Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „HAUS LITEA“ – ПОТИДЕА

  €80,00
  Вилата се наоѓа во мирното летувалиште Потидеа на почетокот на првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, на околу 65 км од Солун. Од плажа е одалечена 20 метри. Сместувањето е во 1/2 и 1/3 студиа и 1/4 апартмани (две простории, спална со брачен кревет и дневна со два оделни кревети) во два блока А и Б (позади блок А). И студиата и апартманите се со: опремена кујна, купатило, клима уред ( вклучен во цената) и TВ. Вилата располага со сопствена уредена плажа со лежалки чие користење за гостите од вилата е без дополата.
  Вила „ХАУС ЛИТЕА“ – Потидеа
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 апп
  20.05-27.05.18 7* 80 90 100
  27.05-03.06.18 7* 90 110 120
  03.06-10.06.18 7* 100 120 130
  10.06-17.06.18 7* 110 130 140
  17.06-24.06.18 7* 120 140 150
  24.06-01.07.18 7 240 280 320
  01.07-08.07.18 7 260 290 360
  08.07-15.07.18 7 280 320 380
  15.07-22.07.18 7 300 340 440
  22.07-29.07.18 7 300 360 440
  29.0705.08.18 7 300 360 440
  05.08-12.08.18 7 300 360 440
  12.08-19.08.18 7 300 340 420
  19.08-26.08.18 7 240 320 380
  26.08-02.09.18 7* 120 170 190
  02.09-09.09.18 7* 100 120 140
  09.09-16.09.18 7* 90 100 120
  16.09-23.09.18 7* 70 80 100

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   

  Вила „ХАУС ЛИТЕА“ – Потидеа
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/3 студио 1/4 апп
  20.05-27.05.18 7* 80 90 100
  27.05-03.06.18 7* 90 110 120
  03.06-10.06.18 7* 100 120 130
  10.06-17.06.18 7* 110 130 140
  17.06-24.06.18 7* 120 140 150
  24.06-01.07.18 7 240 280 320
  01.07-08.07.18 7 260 290 360
  08.07-15.07.18 7 280 320 380
  15.07-22.07.18 7 300 340 440
  22.07-29.07.18 7 300 360 440
  29.0705.08.18 7 300 360 440
  05.08-12.08.18 7 300 360 440
  12.08-19.08.18 7 300 340 420
  19.08-26.08.18 7 240 320 380
  26.08-02.09.18 7* 120 170 190
  02.09-09.09.18 7* 100 120 140
  09.09-16.09.18 7* 90 100 120
  16.09-23.09.18 7* 70 80 100

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио или 1/4 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е по 13 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжман(не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата