Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „GOLDEN BAY“ – ПЕФКОХОРИ

  €120,00
  Вилата се наоѓа во луксузна населба на 1км пред Пефкохори на 30м. од плажа. Вилата има убаво уреден двор со базен, џакузи, скара и бар покрај базен. Располага со комфорни и убаво уредени 1/4 и 1/5 апп на ниско приземје, први и втори кат. Сите 1/4 апартмани се со една спална соба со брачен кревет + 1 кревет на отварање за две лица во кујната, додека 1/5 апартманите имаат уште едно дополнително легло во кујната – софа. 1/4 LUX апартманите се новоизградени сместувачки единици за сезона 2017 и истите се наоѓаат на трети спрат со директен поглед на море. Сите аппартмани се со: клима уред (се доплаќа на лице место), ТВ, опремена кујна и сопствена бања. Користењето на лежалките покрај базенот се користат со нарачан пијалок. Апартманите на прв, втор и трет спрат се свртени кон море.
  Вила „ГОЛДЕН БЕЈ“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/4 и 1/5 апп
  19.05-26.05.18 7* 120
  26.05-02.06.18 7* 130
  02.06-09.06.18 7* 140
  09.06-16.06.18 7* 180
  16.06-23.06.18 7* 210
  23.06-30.06.18 7 450
  30.06-07.07.18 7 470
  07.07-14.07.18 7 490
  14.07-21.07.18 7 540
  21.07-28.07.18 7 540
  28.0704.08.18 7 540
  04.08-11.08.18 7 540
  11.08-18.08.18 7 540
  18.08-25.08.18 7 490
  25.08-01.09.18 7* 210
  01.09-08.09.18 7* 190
  08.09-15.09.18 7* 180
  15.09-22.09.18 7* 140
  22.0929.09.18 7* 120

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во 1/4 апп или 1/5 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот се наплаќа 5€ на ден
  • За користење на базенот потребно е да се нарача пијалок од барот мин. 2€ по лице
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   

  Вила „ГОЛДЕН БЕЈ“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/4 и 1/5 апп
  19.05-26.05.18 7* 120
  26.05-02.06.18 7* 130
  02.06-09.06.18 7* 140
  09.06-16.06.18 7* 180
  16.06-23.06.18 7* 210
  23.06-30.06.18 7 450
  30.06-07.07.18 7 470
  07.07-14.07.18 7 490
  14.07-21.07.18 7 540
  21.07-28.07.18 7 540
  28.0704.08.18 7 540
  04.08-11.08.18 7 540
  11.08-18.08.18 7 540
  18.08-25.08.18 7 490
  25.08-01.09.18 7* 210
  01.09-08.09.18 7* 190
  08.09-15.09.18 7* 180
  15.09-22.09.18 7* 140
  22.0929.09.18 7* 120

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето, четврто и петто лице во 1/4 апп или 1/5 апп БЕСПЛАТНО  –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Користењето на клима уредот се наплаќа 5€ на ден
  • За користење на базенот потребно е да се нарача пијалок од барот мин. 2€ по лице
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   

  Ознаки за производ