Понуди
  Filters
  Пребарување

  Вила EVI - POTOS

  €0,00
  Вилата се наоѓа во тивкиот дел на Потос, на 350 метри од центарот и на 450 метри од плажата во Потос. Располага со 1/2 и 1/3 студија на прв спрат, опремени со кујна, купатило, балкон WIFI, клима (со доплата 5€)… Вилата поседува голем двор опремен со скара, паркинг… Во непосредна близина има пекара и супермаркет.
   
  Период

  1/2, 1/3

  студио

  29.06-17.07.18 50
  17.07-22.08.18 55
  22.08-31.08.18 55
  31.08-07.09.18 50
  07.09-14.09.18 45

  Напомена:

  • Цените во табелата се по студио на ден за 7 или 9 ноќевања, за минимум 2 лица во соба
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  “Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето (check in) во објектот”

  Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   
  Период

  1/2, 1/3

  студио

  29.06-17.07.18 50
  17.07-22.08.18 55
  22.08-31.08.18 55
  31.08-07.09.18 50
  07.09-14.09.18 45

  Напомена:

  • Цените во табелата се по студио на ден за 7 или 9 ноќевања, за минимум 2 лица во соба
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  “Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето (check in) во објектот”

  Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата