Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ELENA NINA“ – СКАЛА ПОТАМИА

  €120,00
  Вилата се наоѓа на 150 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach. Во близина има супер маркет, таверни, а центарот на Скала Потамиа е на околу десетина минути пешачење. Опкружена е со голем двор во кој се поставени гарнитури за седење а има и топоган за деца. Околу вилата има доволно места за паркинг за гостите кои доаѓаат со сопствен превоз. Вилата поседува wi-fi и клима уред (вклучен во цената). Апартманите се сместени на високо приземје и прв спрат и во секој од нив има ТВ, тераси и комплетно опремени кујни. Сите апартмани содржат брачен кревет во спалната соба и кревет на расклопување во кујната каде што може да се сместат двајца возрасни.
  Период

  Услуга: ноќевање

  Бр. на ноќевања 1/3+1

  студио

  25.05-01.06.18 7* 120
  01.06-08.06.18 7* 160
  08.06-15.06.18 7* 180
  15.06-22.06.18 7* 210
  22.0629.06.18 7* 250
  29.06-08.07.18 9 540
  08.07-17.07.18 9 650
  17.07-26.07.18 9 650
  26.0704.08.18 9 650
  04.08-13.08.18 9 650
  13.08-22.08.18 9 650
  22.0831.08.18 9 580
  31.0807.09.18 7* 210
  07.09-14.09.18 7* 180
  14.09-21.09.18 7* 160
  21.09-28.09.18 7* 120

   

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
  • Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
  • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   

   

   

  Период

  Услуга: ноќевање

  Бр. на ноќевања 1/3+1

  студио

  25.05-01.06.18 7* 120
  01.06-08.06.18 7* 160
  08.06-15.06.18 7* 180
  15.06-22.06.18 7* 210
  22.0629.06.18 7* 250
  29.06-08.07.18 9 540
  08.07-17.07.18 9 650
  17.07-26.07.18 9 650
  26.0704.08.18 9 650
  04.08-13.08.18 9 650
  13.08-22.08.18 9 650
  22.0831.08.18 9 580
  31.0807.09.18 7* 210
  07.09-14.09.18 7* 180
  14.09-21.09.18 7* 160
  21.09-28.09.18 7* 120

   

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
  • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
  • Во цената на аранжманите е вклучено користењето на клима уредот
  • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
  • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
  • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
  • Сместување во студијата/апартманите е по 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  • возрасни: 50 €
  • деца од 2 до 12 години: 35 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата