Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „DIMITRA“ – НИКИТИ

  €42,00
  НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Идеално место за туристи кои сакаат убава плажа, чисто море, долги прошетки покрај плажа со многу ресторани, сувенирници, детски забавни паркови и разновиден културно-забавен живот. Во непосредна близина се наоѓаат супермаркетите Лидл и Масутис. ВИЛА “DIMITRA” Е ИДЕАЛНА ЗА ОДМОР СО ПРОСТРАН ДВОР СО ТРЕВА,ЦВЕЌИЊА И ПАЛМИ,СКАРА НА ЖАР,ЛУЛАШКИ ЗА ДЕЦА. ВИЛА “DIMITRA” Е ОДДАЛЕЧЕНА НА 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА. ВИЛА “DIMITRA” РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ, А ВО НЕКОИ ИМА МОЖНОСТ И ЗА ДОПОЛНИТЕЛЕН КРЕВЕТ.

  ВИЛА DIMITRA - НИКИТИ

   
  1/2 + 1/1 Апартман
  1/2 + 1/1+1 Апартман
   

  -5% попуст за уплата до 09.02.2019   250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

  НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Плажата на Никити е во залив и гледа према првиот крак.Идеално место за туристи кои сакаат убава плажа, чисто море ,долги прошетки покрај плажа со многу ресторани, сувенирници ,детски забавни паркови и разновиден културно-забавен живот. Во непосредна близина се наоѓаат супермаркетите Лидл и Масутис.

  ВИЛА “DIMITRA” Е ИДЕАЛНА ЗА ОДМОР СО ПРОСТРАН ДВОР СО ТРЕВА, ЦВЕЌИЊА И ПАЛМИ, СКАРА НА ЖАР, ЛУЛАШКИ ЗА ДЕЦА.

  ВИЛА “DIMITRA” Е ОДДАЛЕЧЕНА НА 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА.

  ВИЛА “DIMITRA” РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ ВО КОИ ИМА МОЖНОСТ И ЗА ДОПОЛНИТЕЛЕН КРЕВЕТ.

  ЦЕНОВНИК

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  Е БЕСПЛАТНО

  ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ (19.05; 26.05; 02.06; 09.06; 16.06; 01.09; 08.09 и 15.09)  ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

  ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌИ
  -За пакет аранжманот во апартман потребни се минимум 2 лица;
  -трето или четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз;
  – 35€ за возрасен или 25€ за дете од 02 – 12 години;
  – дете до 02 години не плаќа и не користи седиште во автобус;
  – за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива 10€ по лице

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  35 € за возрасни – повратна карта;

  25€ за деца до 12 години – повратна карта;

  Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  ВИЛА DIMITRA - НИКИТИ

   
  1/2 + 1/1 Апартман
  1/2 + 1/1+1 Апартман
   

  -5% попуст за уплата до 09.02.2019   250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

  НИКИТИ туристичкото место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија. Плажата на Никити е во залив и гледа према првиот крак.Идеално место за туристи кои сакаат убава плажа, чисто море ,долги прошетки покрај плажа со многу ресторани, сувенирници ,детски забавни паркови и разновиден културно-забавен живот. Во непосредна близина се наоѓаат супермаркетите Лидл и Масутис.

  ВИЛА “DIMITRA” Е ИДЕАЛНА ЗА ОДМОР СО ПРОСТРАН ДВОР СО ТРЕВА, ЦВЕЌИЊА И ПАЛМИ, СКАРА НА ЖАР, ЛУЛАШКИ ЗА ДЕЦА.

  ВИЛА “DIMITRA” Е ОДДАЛЕЧЕНА НА 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА.

  ВИЛА “DIMITRA” РАСПОЛАГА СО ТРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ ВО КОИ ИМА МОЖНОСТ И ЗА ДОПОЛНИТЕЛЕН КРЕВЕТ.

  ЦЕНОВНИК

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  Е БЕСПЛАТНО

  ЦЕНИТЕ ЗА ТЕРМИНИТЕ (19.05; 26.05; 02.06; 09.06; 16.06; 01.09; 08.09 и 15.09)  ОЗНАЧЕНИ СО ЗВЕЗДИЧКА * ВО ТАБЕЛАТА СЕ  ПАКЕТ АРАНЖМАНИ И СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌИ СО ВКЛУЧЕН АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ

  ОСТАНАТИТЕ  ЦЕНИ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌИ
  -За пакет аранжманот во апартман потребни се минимум 2 лица;
  -трето или четврто лице се сместуваат бесплатно, доплаќаат само превоз;
  – 35€ за возрасен или 25€ за дете од 02 – 12 години;
  – дете до 02 години не плаќа и не користи седиште во автобус;
  – за патување со сопствен превоз за пакет аранжманите се одбива 10€ по лице

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  35 € за возрасни – повратна карта;

  25€ за деца до 12 години – повратна карта;

  Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште