Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА ” CATRIN” GOLDEN BEACH (СКАЛА)

  €110,00
  На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

  Период

  Услуга: ноќевање

  Бр. на ноќевања

  1/2

  студио

  1/4

  студио

  26.05-02.06.19

  7*

  110

  120

  02.06-09.06.19

  7*

  140

  160

  09.06-16.06.19

  7*

  160

  180

  16.06-23.06.19

  7*

  190

  210

  23.06-30.06.19

  7*

  220

  250

  30.06-09.07.19

  9

  480

  540

  09.07-18.07.19

  9

  580

  650

  18.07-27.07.19

  9

  580

  650

  27.07-05.08.19

  9

  580

  650

  05.08-14.08.19

  9

  580

  650

  14.08-23.08.19

  9

  580

  650

  23.08-01.09.19

  9

  520

  580

  01.09-08.09.19

  7*

  190

  210

  08.09-15.09.19

  7*

  160

  180

  15.09-22.09.19

  7*

  140

  160

  22.09-29.09.19

  7*

  110

  120

   

  Напомена:

   

  -          Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице –  БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)

  -       Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз

  -       За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници

  -       Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот

  -       Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот

  -       Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 50 €
  •           деца од 2 до 12 години: 35 €
  •           деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште 

  Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

   


   

  Период

  Услуга: ноќевање

  Бр. на ноќевања

  1/2

  студио

  1/4

  студио

  26.05-02.06.19

  7*

  110

  120

  02.06-09.06.19

  7*

  140

  160

  09.06-16.06.19

  7*

  160

  180

  16.06-23.06.19

  7*

  190

  210

  23.06-30.06.19

  7*

  220

  250

  30.06-09.07.19

  9

  480

  540

  09.07-18.07.19

  9

  580

  650

  18.07-27.07.19

  9

  580

  650

  27.07-05.08.19

  9

  580

  650

  05.08-14.08.19

  9

  580

  650

  14.08-23.08.19

  9

  580

  650

  23.08-01.09.19

  9

  520

  580

  01.09-08.09.19

  7*

  190

  210

  08.09-15.09.19

  7*

  160

  180

  15.09-22.09.19

  7*

  140

  160

  22.09-29.09.19

  7*

  110

  120

   

  Напомена:

   

  -          Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице –  БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)

  -       Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз

  -       За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)

  -       Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  -       За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници

  -       Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот

  -       Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот

  -       Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време

  -       Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

   

  *При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

   

  Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

  •           возрасни: 50 €
  •           деца од 2 до 12 години: 35 €
  •           деца до 2  години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште 

  Туристичка такса од 0,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата