Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ARGO“ – НЕА ПОТИДЕА

  €69,00
  ВИЛАТА “ARGO“ СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМАТА ПЛАЖА (ПРВ РЕД).
  НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК-КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. АПАРТМАНИТЕ ARGO СЕ ИЗГРАДЕНИ ВО ГРЧКИ СТИЛ И ТРАДИЦИОНАЛНА АРХИТЕКТУРА ОПКРУЖЕНИ СО МНОГУ ДРВЈА И ЗЕЛЕНИЛО.
  СЕКОЈА СОБА ИМА WI FI (БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ)
  НЕА ПОТИДЕА ИМА НАЈШИРОКА ПЛАЖА И НАЈЧИСТО МОРЕ ОБЕЛЕЖАНО СО СИНО ЗНАМЕ ЗА ЧИСТОТАТА НА ВОДАТА. ИДЕАЛНО МЕСТО ЗА ОДМОР, ПЛИВАЊЕ ДЕТСКИ ЗАНИМЛИВОСТИ И РЕКРЕАТИВНО-ЗАБАВНИ СОДРЖИНИ.
  СВЕЖАТА НАЈВКУСНА И РАЗНОВИДНА МОРСКА ХРАНА СЕ ИДЕАЛНИОТ ИЗБОР ЗА РУЧЕК ИЛИ ВЕЧЕРА НЕ САМО ЗА ТУРИСТИТЕ ТУКУ И ЗА ЛОКАЛНИТЕ ЖИТЕЛИ. ГОЛЕМ БРОЈ НА ТАВЕРНИ И РЕСТОРАНИ СЕ ЛОЦИРАНИ НА ШЕТАЛИШТЕТО ПРЕПОЗНАТЛИВИ ПО ВКУСОТ И ТРАДИЦИЈАТА ПОВИКУВАЈЌИ ВЕ ЗА ПОВТОРНО ДОАЃАЊЕ.

   

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања СТУДИО
  Бр.соба (Б3, Б4)
  1/3
  max.3 лица

  АПАРТМАН

  Бр.соба (Б7, Б8)

  1/2+1/1
  max.3 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба (Б13)

  1/2+1/2+1
  max.5 лица

  *20.05 – 27.05 7 14 18 21
  *27.05 – 03.06 7 28 32 42
  03.06 – 10.06 7 119 129 159
  10.06 – 17.06 7 209 219 259
  17.06 – 24.06 7 239 249 299
  24.06 – 01.07 7 259 269 309
  01.07 – 08.07 7 299 309 329
  08.07 – 15.07 7 309 319 339
  15.07 – 22.07 7 329 339 359
  22.07 – 29.07 7 349 359 399
  29.07 – 05.08 7 349 359 399
  05.08 – 12.08 7 349 359 399
  12.08 – 19.08 7 349 359 399
  19.08 – 26.08 7 309 319 339
  26.08 – 02.09 7 299 309 329
  02.09 – 09.09 7 199 199 219
  09.09 – 16.09 7 169 169 189
  *16.09 – 23.09 7 69 79 99

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на студио, апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто и петто лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО)

   

  ЦЕНОВНИК

  Период Ноќевања СТУДИО
  Бр.соба (Б3, Б4)
  1/3
  max.3 лица

  АПАРТМАН

  Бр.соба (Б7, Б8)

  1/2+1/1
  max.3 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба (Б13)

  1/2+1/2+1
  max.5 лица

  *20.05 – 27.05 7 14 18 21
  *27.05 – 03.06 7 28 32 42
  03.06 – 10.06 7 119 129 159
  10.06 – 17.06 7 209 219 259
  17.06 – 24.06 7 239 249 299
  24.06 – 01.07 7 259 269 309
  01.07 – 08.07 7 299 309 329
  08.07 – 15.07 7 309 319 339
  15.07 – 22.07 7 329 339 359
  22.07 – 29.07 7 349 359 399
  29.07 – 05.08 7 349 359 399
  05.08 – 12.08 7 349 359 399
  12.08 – 19.08 7 349 359 399
  19.08 – 26.08 7 309 319 339
  26.08 – 02.09 7 299 309 329
  02.09 – 09.09 7 199 199 219
  09.09 – 16.09 7 169 169 189
  *16.09 – 23.09 7 69 79 99

   

  НАПОМЕНИ:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на студио, апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто и петто лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни – повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО)