Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ANA“ – НЕА ФЛОГИТА

  €80,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место,на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува нa градот Неа Мудања еден од најголемите градови во областа Халкидики.
  Вила Ана се наоѓа на само 50 метри од прекрасната песочна плажа.Вилата располага со четирикреветни и петокреветни апартмани. Секој апартмaн има по две простории, спална и комплетно опремена кујна со додатни лежаи, бања, клима (вклучена во цената), интернет и ТВ.
  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  27.05 – 03.06 7   125 *   150 *
  03.06 – 10.06 7   175 *   200 *
  10.06 – 17.06 7   205   230
  17.06 – 24.06 7   255   280

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  24.06 – 01.07 7   350   380
  01.07 – 08.07 7   370   400
  08.07 – 15.07 7   390   420
  15.07 – 22.07 7   410   450
  22.07 – 29.07   7   440   470
  29.07 – 05.08 7   440   470
  05.08 – 12.08 7   440   470
  12.08 – 19.08 7   400   430
  19.08 – 26.08 7   370   400

   

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  26.08 – 02.09 7   305   330
  02.09 – 09.09 7   275   300
  09.09 – 16.09 7   175   200
  16.09 – 23.09 7   125*  150*
  23.09 – 30.09 7     80*  100*

   

  • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
  • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
  • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.
  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  27.05 – 03.06 7   125 *   150 *
  03.06 – 10.06 7   175 *   200 *
  10.06 – 17.06 7   205   230
  17.06 – 24.06 7   255   280

   

  Сезонски цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  24.06 – 01.07 7   350   380
  01.07 – 08.07 7   370   400
  08.07 – 15.07 7   390   420
  15.07 – 22.07 7   410   450
  22.07 – 29.07   7   440   470
  29.07 – 05.08 7   440   470
  05.08 – 12.08 7   440   470
  12.08 – 19.08 7   400   430
  19.08 – 26.08 7   370   400

   

  Вонсезонски Цени

   

  Термин Ноќевања   2+2   3+2
  26.08 – 02.09 7   305   330
  02.09 – 09.09 7   275   300
  09.09 – 16.09 7   175   200
  16.09 – 23.09 7   125*  150*
  23.09 – 30.09 7     80*  100*

   

  • Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари.
  • Цените се дадени за наем на апартман без вклучен превоз.
  • Сместувањето во апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.
  • Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг.
  Ознаки за производ