Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ХРИСТОС” – ПОЛИХРОНО

  €70,00
  Вила ХРИСТОС – се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi и клима (вклучена во цена)
  Опис на апартманите: 1/3 апартман – лоцирани на 1 и 2 кат, две простории, спална со 3 поединечни кревети и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон. 1/4 дуплекс апартман – лицирани на 1 и 2 кат, три простории, две спални со по два поединечни кревети, од едната спална се излегува на балкон, и кујна со трпезарија и кревет на извлекување од каде исто така се излегува на балкон.

  ТЕРМИН

  20.05.2018 

  27.05.2018 

  03.06.2018 

  10.06.2018 

  17.06.2018 

  24.06.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  1/3 апп и 1/4 дуплекс

  70€

  80€

  105€

  135 €

  145 €

  155 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во дуплекс апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра задолжително!

   

  Табела2. Цена за НАЕМ на апартман / дуплекс за 7 ноќевањаза период ЈУЛИ – АВГУСТ

   

  ТЕРМИН

   НАЕМ    

  ХРИСТОС 

  1/3апп  

  ХРИСТОС

  1/4 дуплекс   

  01.07.2018 

  7 ноќи

  300 €

  370 €

  08.07.2018

    7 ноќи

  320 €

  420 €

  15.07.2018 

  7 ноќи

  360 €

  460 €

  22.07.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  29.07.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  05.08.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  12.08.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  19.08.2018 

  7 ноќи

  360 €

  460 €

  26.08.2018 

  7 ноќи

  320 €

  420 €

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Табела3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

   

  Термин

  02.09.2018

  09.09.2018

  16.09.2018

  23.09.2018

  Ноќевања

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  1/3 апп.и 1/4 дуплекс

  155€

  135€

  115€

  70€

   

  Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во дуплекс апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра задолжително!

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти хотел Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!

  Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

   

   

   

   

  ТЕРМИН

  20.05.2018 

  27.05.2018 

  03.06.2018 

  10.06.2018 

  17.06.2018 

  24.06.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  1/3 апп и 1/4 дуплекс

  70€

  80€

  105€

  135 €

  145 €

  155 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во дуплекс апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра задолжително!

   

  Табела2. Цена за НАЕМ на апартман / дуплекс за 7 ноќевањаза период ЈУЛИ – АВГУСТ

   

  ТЕРМИН

   НАЕМ    

  ХРИСТОС 

  1/3апп  

  ХРИСТОС

  1/4 дуплекс   

  01.07.2018 

  7 ноќи

  300 €

  370 €

  08.07.2018

    7 ноќи

  320 €

  420 €

  15.07.2018 

  7 ноќи

  360 €

  460 €

  22.07.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  29.07.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  05.08.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  12.08.2018 

  7 ноќи

  380 €

  490 €

  19.08.2018 

  7 ноќи

  360 €

  460 €

  26.08.2018 

  7 ноќи

  320 €

  420 €

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Табела3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

   

  Термин

  02.09.2018

  09.09.2018

  16.09.2018

  23.09.2018

  Ноќевања

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  1/3 апп.и 1/4 дуплекс

  155€

  135€

  115€

  70€

   

  Сместување за минимум 2 лица во апартман, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во дуплекс апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра задолжително!

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти хотел Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!

  Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)