Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА ХОТЕЛ „MISTRAL“ – КАЛИТЕА

  €80,00
  Вила хотел Мистрал се наоѓа во мирниот дел на Калитеа на 5-7 мин. од плажа, во непосредна близина на вила Магдалини. Вилата располага со 1/2+1 студиа со комплетно опремена кујна, купатило, клима уред (вклучен во цената), и сат. ТВ. Во дворот има базен и лежалки, а WiFi пристапот е овозможен на базен и рецепција. На 50-ина метри се наоѓа голем јавен паркинг, каде и во висока сезона може да се најде бесплатно паркинг место. Вилата е идеална за оние кои покрај плажа и море, сакаат слободното време да го поминат покрај во базенот во пријатна атмосфера, а сепак блиску до центарот и сите збиднувања.
  Вила „MISTRAL“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/2+1 студио
  19.05-26.05.18 7* 80 90
  26.05-02.06.18 7* 90 100
  02.06-09.06.18 7* 100 110
  09.06-16.06.18 7* 130 145
  16.06-23.06.18 7* 160 175
  23.06-30.06.18 7 315 350
  30.06-07.07.18 7 325 370
  07.07-14.07.18 7 340 390
  14.07-21.07.18 7 340 420
  21.07-28.07.18 7 340 420
  28.0704.08.18 7 340 420
  04.08-11.08.18 7 340 420
  11.08-18.08.18 7 340 420
  18.08-25.08.18 7 310 390
  25.08-01.09.18 7* 155 180
  01.09-08.09.18 7* 135 155
  08.09-15.09.18 7* 125 145
  15.09-22.09.18 7* 95 120
  22.0929.09.18 7* 85 90

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Вила „MISTRAL“ – Калитеа
  Период Ноќевања 1/2 студио 1/2+1 студио
  19.05-26.05.18 7* 80 90
  26.05-02.06.18 7* 90 100
  02.06-09.06.18 7* 100 110
  09.06-16.06.18 7* 130 145
  16.06-23.06.18 7* 160 175
  23.06-30.06.18 7 315 350
  30.06-07.07.18 7 325 370
  07.07-14.07.18 7 340 390
  14.07-21.07.18 7 340 420
  21.07-28.07.18 7 340 420
  28.0704.08.18 7 340 420
  04.08-11.08.18 7 340 420
  11.08-18.08.18 7 340 420
  18.08-25.08.18 7 310 390
  25.08-01.09.18 7* 155 180
  01.09-08.09.18 7* 135 155
  08.09-15.09.18 7* 125 145
  15.09-22.09.18 7* 95 120
  22.0929.09.18 7* 85 90

   

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио- БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата