Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ТАЛАСА” – ПЕФКОХОРИ

  €85,00
  Вила ТАЛАСА се наоѓа на 40 метри од плажа. Располагасо трикреветни студија со балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ и клима (се доплака 5евра на ден) и Wi-Fi.
  Опис на студијата:
  – 1/3 студио на ниско приземје со заграден дел како балкон, една просторија со брачен кревет, единечен кревет и кујна.
  – 1/3 студио на 1 кат со балкон, една просторија со брачен кревет, единечен кревет и кујна. 1/4 дуплекс апартман – лицирани на 1 и 2 кат, три простории, две спални со по два поединечни кревети, од едната спална се излегува на балкон, и кујна со трпезарија и кревет на извлекување од каде исто така се излегува на балкон.

  Опис на студијата:

  1/3 студио на ниско приземје со заграден дел како балкон, една просторија со дупли и единечен кревет или 3 поединечни кревете и мини кујна.

  1/3 студио на 1 кат, една просторија со дупли и единечен кревет и мини кујна и балкон.

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања

  ТЕРМИН

  20.05.2018

  27.05.2018

  03.06.2018

  10.06.2018

  17.06.2018

  24.06.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  ТАЛАСА

  ///

  85 €

  115€

  135 €

  155 €

  175 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

        ТЕРМИН

      НАЕМ       

        1/3 стд

  ниско приземје 

      ТАЛАСА

   1/3 стд   

     1кат

    ТАЛАСА    

  01.07.2018 

      7 ноќи

    320€

    350€

  08.07.2018

      7 ноќи

    350€

    380€

  15.07.2018 

      7 ноќи

    380€

    420€

  22.07.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  29.07.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  05.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  12.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  19.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  26.08.2018

     7 ноќи

    380€

    420€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

   02.09.2018 

   09.09.2018 

   16.09.2018 

   23.09.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  ТАЛАСА

   155 €

   135 €

   115 €

    85 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

   

   

   

   

   

   

   

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!

  Опис на студијата:

  1/3 студио на ниско приземје со заграден дел како балкон, една просторија со дупли и единечен кревет или 3 поединечни кревете и мини кујна.

  1/3 студио на 1 кат, една просторија со дупли и единечен кревет и мини кујна и балкон.

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања

  ТЕРМИН

  20.05.2018

  27.05.2018

  03.06.2018

  10.06.2018

  17.06.2018

  24.06.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  ТАЛАСА

  ///

  85 €

  115€

  135 €

  155 €

  175 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

        ТЕРМИН

      НАЕМ       

        1/3 стд

  ниско приземје 

      ТАЛАСА

   1/3 стд   

     1кат

    ТАЛАСА    

  01.07.2018 

      7 ноќи

    320€

    350€

  08.07.2018

      7 ноќи

    350€

    380€

  15.07.2018 

      7 ноќи

    380€

    420€

  22.07.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  29.07.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  05.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  12.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  19.08.2018

     7 ноќи

    420€

    450€

  26.08.2018

     7 ноќи

    380€

    420€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

   02.09.2018 

   09.09.2018 

   16.09.2018 

   23.09.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  ТАЛАСА

   155 €

   135 €

   115 €

    85 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

   

   

   

   

   

   

   

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!