Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „СОФИЈА” – ХАНИОТИ

  €75,00
  Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трокреветни студиjа и четворокреветни апартмани на први и втори кат. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна со фрижидер, бања, балкон, ТВ, Wi-Fi и клима вклучена во цена.
  Опис: Студио – една просторија со брачен и единечен кревет со кујна.
  Апартман – две простории, спална со брачен кревет и дневен престој со кујна и два единечни кревети.

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања

   

  ТЕРМИН

   20.05.2018 

   27.05.2018 

   03.06.2018 

   10.06.2018 

   17.06.2018 

   24.06.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  Во студио        / апартман

   75 €

   85 €

   115 €

   135 €

   155 €

   175 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  СОФИЈА

  1/3 студио 

  СОФИЈА

  1/4 апартман

  01.07.2018 

   7 ноќи 

    380 €

    420€

  08.07.2018

   7 ноќи

    420 €

    470€

  15.07.2018

   7 ноќи

    440 €

    500€

  22.07.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  29.07.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  05.08.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  12.08.2018

   7 ноќи

    460 €

   520€

  19.08.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  26.08.2018

   7 ноќи

    440 €

    470€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  02.09.2018  

  09.09.2018  

  16.09.2018  

  23.09.2018  

  НОЌЕВАЊА

    7 ноќи

    7 ноќи

    7 ноќи

    7 ноќи

  Во студио / апартман

    155 €

    135 €

    115 €

     85 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!

   

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања

   

  ТЕРМИН

   20.05.2018 

   27.05.2018 

   03.06.2018 

   10.06.2018 

   17.06.2018 

   24.06.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  Во студио        / апартман

   75 €

   85 €

   115 €

   135 €

   155 €

   175 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  СОФИЈА

  1/3 студио 

  СОФИЈА

  1/4 апартман

  01.07.2018 

   7 ноќи 

    380 €

    420€

  08.07.2018

   7 ноќи

    420 €

    470€

  15.07.2018

   7 ноќи

    440 €

    500€

  22.07.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  29.07.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  05.08.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  12.08.2018

   7 ноќи

    460 €

   520€

  19.08.2018

   7 ноќи

    460 €

    520€

  26.08.2018

   7 ноќи

    440 €

    470€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  02.09.2018  

  09.09.2018  

  16.09.2018  

  23.09.2018  

  НОЌЕВАЊА

    7 ноќи

    7 ноќи

    7 ноќи

    7 ноќи

  Во студио / апартман

    155 €

    135 €

    115 €

     85 €

   

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!