Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ПАРТЕНИС” – ПЕФКОХОРИ

  €75,00
  Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа во мирниот дел на Пефкохори во близина на двата големи супермаркети. Комплексот располага со убаво уреден двор со скара. Сместувањето е во четворокреветни апартмани сместени на приземје и први кат.Секој апартман има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi.
  Опис на апартманите:< br /> 1/4 апартман на приземје со балкон, две соби – спална со два кревети и соба-кујна со два кревити.
  1/4+1 апартман на 1кат со балкон, две соби – спална со три кревети и соба-кујна со софа на извлекување.

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ - ЈУНИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

  ТЕРМИН

   20.05.2018 

  27.05.2018 

   03.06.2018 

   10.06.2018 

   17.06.2018 

   24.06.2018

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  1/3+1 и 1/4апп

   75 €

   85 €

   115€

   135 €

   155 €

   175 €

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевањаза период ЈУЛИ - АВГУСТ

   ТЕРМИН

   НАЕМ   

   1/3+1 и

   1/4 апартман 

  01.07.2018 

   7 ноќи 

      440€

  08.07.2018

   7 ноќи 

      490€

  15.07.2018

   7 ноќи 

      520€

  22.07.2018

   7 ноќи 

      550€

  29.07.2018

   7 ноќи 

      550€

  05.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  12.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  19.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  26.08.2018

   7 ноќи 

      490€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

  ТЕРМИН

   02.09.2018 

   09.09.2018 

   16.09.2018 

   23.09.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  ПАРТЕНИС

   155 €

   135 €

   115 €

   85 €

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ - ЈУНИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

  ТЕРМИН

   20.05.2018 

  27.05.2018 

   03.06.2018 

   10.06.2018 

   17.06.2018 

   24.06.2018

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  1/3+1 и 1/4апп

   75 €

   85 €

   115€

   135 €

   155 €

   175 €

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевањаза период ЈУЛИ - АВГУСТ

   ТЕРМИН

   НАЕМ   

   1/3+1 и

   1/4 апартман 

  01.07.2018 

   7 ноќи 

      440€

  08.07.2018

   7 ноќи 

      490€

  15.07.2018

   7 ноќи 

      520€

  22.07.2018

   7 ноќи 

      550€

  29.07.2018

   7 ноќи 

      550€

  05.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  12.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  19.08.2018

   7 ноќи 

      550€

  26.08.2018

   7 ноќи 

      490€

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ

  Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз.

  ТЕРМИН

   02.09.2018 

   09.09.2018 

   16.09.2018 

   23.09.2018 

  НОЌЕВАЊА 

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

   7 ноќи

  ПАРТЕНИС

   155 €

   135 €

   115 €

   85 €

  За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

   

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнувањеТермините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!