Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ОСКАР“ – КАЛИТЕА

  €65,00
  Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 700метри одалеченост од плажа. Располагасо двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија имаат балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (со допла 5евра на ден) и Wi-Fi.
  ОПИС НА СТУДИЈАТА: 1/2 студио – два единечни кревети со максимум капацитет 2особи 1/2+1 студио – брачен кревет или пак два единечни и фотеља на расклопување со максимум капаците 2возрасни и 1дете 1/2+2 студио – брачен креветс со кревети на кат или брачен кревет, фотеља на расклопување и софа со максимум капаците 2возрасни и 2деца

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ –ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  20.05.2018

  27.05.2018

  03.06.2018

  10.06.2018

  17.06.2018

  24.06.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  Цена по лице

  65 €

  85 €

  115 €

  125 €

  155 €

  175 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-то и 4-то лице плаќа само превоз

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања ЈУЛИ - АВГУСТ

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  1/2СТУДИО

  1/3 СТУДИО

  1/4 СТУДИО

  01.07.2018

  7 ноќи

  330 €

  350 €

  380 €

  08.07.2018

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  400 €

  15.07.2018

  7 ноќи

  390 €

  400 €

  430 €

  22.07.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  29.07.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  05.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  12.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  19.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  26.08.2018

  7 ноќи

  370 €

  400 €

  420 €

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  02.09.2018

  09.09.2018

  16.09.2018

  23.09.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  Цена по лице

  155 €

  135 €

  115 €

  85 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-то и 4-то лице плаќа само превоз

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат после 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!

   

   

   

   

  Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ –ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  20.05.2018

  27.05.2018

  03.06.2018

  10.06.2018

  17.06.2018

  24.06.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  Цена по лице

  65 €

  85 €

  115 €

  125 €

  155 €

  175 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-то и 4-то лице плаќа само превоз

   

  Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања ЈУЛИ - АВГУСТ

  ТЕРМИН

  НАЕМ

  1/2СТУДИО

  1/3 СТУДИО

  1/4 СТУДИО

  01.07.2018

  7 ноќи

  330 €

  350 €

  380 €

  08.07.2018

  7 ноќи

  350 €

  370 €

  400 €

  15.07.2018

  7 ноќи

  390 €

  400 €

  430 €

  22.07.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  29.07.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  05.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  12.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  19.08.2018

  7 ноќи

  400 €

  420 €

  450 €

  26.08.2018

  7 ноќи

  370 €

  400 €

  420 €

   

  Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

  ТЕРМИН

  02.09.2018

  09.09.2018

  16.09.2018

  23.09.2018

  НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  Цена по лице

  155 €

  135 €

  115 €

  85 €

  Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-то и 4-то лице плаќа само превоз

   

  Напомени:

  - Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

  - Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.

  - Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

  - Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

  - Задолжително патничко осигурување.

  - Собите се превземаат после 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

  За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

  Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

  ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени споени и сл.)!!!