Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „МIHALIS“ – НЕА ФЛОГИТА

  €28,00
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината на водата, авенијата на палмите, боровите, бујната вегетација, многубројните ресторани, продавници и детски забавни паркови. Сето ова ќе Ви ги исполнат деновите на Вашиот одмор незаборавни. На само 5-7 минути возење ве пресретнува градот Неа Мудања, еден од најголемите градови во областа Халкидики. Вилата Михалис комплетно реновирана е лоцирана на само 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Флогита. Вилата располага со апартмани и дуплекси. Дуплексите се лоцирани на приземје и имаат сопствено дворче, додека апартманите се на први и втори кат и имаат тераси. Секоја соба е опремена со кујна, купатило со вц, клима уред и тв.
  Период Ноќевања АПАРТМАН
  Бр.соба 3,4,5,6,7,8,9,10
  1/3
  max.3 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  1/3+1/2+1
  max.6 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  1

  1/3+1/3+1
  max.7 лица

  *20.05 – 27.05 7 14 28 49
  *27.05 – 03.06 7 28 42 58
  03.06 – 10.06 7 139 199 209
  10.06 – 17.06 7 179 219 249
  17.06 – 24.06 7 199 239 269
  24.06 – 01.07 7 259 339 369
  01.07 – 08.07 7 289 389 419
  08.07 – 15.07 7 309 409 449
  15.07 – 22.07 7 359 459 489
  22.07 – 29.07 7 359 459 489
  29.07 – 05.08 7 359 459 489
  05.08 – 12.08 7 359 459 489
  12.08 – 19.08 7 359 459 489
  19.08 – 26.08 7 339 439 449
  26.08 – 02.09 7 289 389 399
  02.09 – 09.09 7 179 209 239
  09.09 – 16.09 7 139 179 189
  *16.09 – 23.09 7 28 42 49

   

  НАПОМЕНА:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто,петто, шесто лице и седмо лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни- повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО)

  Период Ноќевања АПАРТМАН
  Бр.соба 3,4,5,6,7,8,9,10
  1/3
  max.3 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  1/3+1/2+1
  max.6 лица

  ДУПЛЕКС

  Бр.соба

  1

  1/3+1/3+1
  max.7 лица

  *20.05 – 27.05 7 14 28 49
  *27.05 – 03.06 7 28 42 58
  03.06 – 10.06 7 139 199 209
  10.06 – 17.06 7 179 219 249
  17.06 – 24.06 7 199 239 269
  24.06 – 01.07 7 259 339 369
  01.07 – 08.07 7 289 389 419
  08.07 – 15.07 7 309 409 449
  15.07 – 22.07 7 359 459 489
  22.07 – 29.07 7 359 459 489
  29.07 – 05.08 7 359 459 489
  05.08 – 12.08 7 359 459 489
  12.08 – 19.08 7 359 459 489
  19.08 – 26.08 7 339 439 449
  26.08 – 02.09 7 289 389 399
  02.09 – 09.09 7 179 209 239
  09.09 – 16.09 7 139 179 189
  *16.09 – 23.09 7 28 42 49

   

  НАПОМЕНА:

  • Цените за термините: 20.05 ; 27.05 и 16.09 (означени со звездичка во табелата) се за наем на апартман или дуплекс за минимум 2 лица, со задолжителна доплата за превоз 35 € по лице, во дуплексот минимум е  3 лица, трето лице задолжително плаќа  35 € без разлика дали користи превоз или не;
   Четврто,петто, шесто лице и седмо лице плаќаат само превоз – доколку користат

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  • 35 € за возрасни- повратна карта;
  • 25€ за деца до 12 години – повратна карта
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

  КОРИСТЕЊЕТО НА КЛИМА УРЕДОТ, WI-FI  (Е БЕСПЛАТНО)