Понуди
  Filters
  Пребарување

  ВИЛА „ЕLEKTRA“ – ПЕФКОХОРИ

  €75,00
  Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и WiFi интернет.
  Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд.
  19.05-26.05.18 7* 75 90
  26.05-02.06.18 7* 85 100
  02.06-09.06.18 7* 95 110
  09.06-16.06.18 7* 125 145
  16.06-23.06.18 7* 150 165
  23.06-30.06.18 7 310 330
  30.06-07.07.18 7 320 350
  07.07-14.07.18 7 330 370
  14.07-21.07.18 7 350 400
  21.07-28.07.18 7 350 400
  28.0704.08.18 7 350 400
  04.08-11.08.18 7 350 400
  11.08-18.08.18 7 350 400
  18.08-25.08.18 7 330 380
  25.08-01.09.18 7* 160 180
  01.09-08.09.18 7* 130 155
  08.09-15.09.18 7* 120 145
  15.09-22.09.18 7* 100 120
  22.0929.09.18 7* 80 90

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Вила „ЕLEKTRA“ – Пефкохори
  Период Ноќевања 1/2 стд. 1/3 стд.
  19.05-26.05.18 7* 75 90
  26.05-02.06.18 7* 85 100
  02.06-09.06.18 7* 95 110
  09.06-16.06.18 7* 125 145
  16.06-23.06.18 7* 150 165
  23.06-30.06.18 7 310 330
  30.06-07.07.18 7 320 350
  07.07-14.07.18 7 330 370
  14.07-21.07.18 7 350 400
  21.07-28.07.18 7 350 400
  28.0704.08.18 7 350 400
  04.08-11.08.18 7 350 400
  11.08-18.08.18 7 350 400
  18.08-25.08.18 7 330 380
  25.08-01.09.18 7* 160 180
  01.09-08.09.18 7* 130 155
  08.09-15.09.18 7* 120 145
  15.09-22.09.18 7* 100 120
  22.0929.09.18 7* 80 90

  Напомена:

  • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице. Трето и четврто лице во 1/3 студио БЕСПЛАТНО –  плаќаат само превоз доколку користат.
  • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман/студио за 7 ноќевања без вклучен превоз
  • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
  • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
  • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1€ = 62 денари.
  • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
   • возрасни: 35 €
   • деца од 2 до 12 години: 20 €
   • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

  *При користење на сопствен превоз во термините со * цената на аранжманот се намалува за 15 €.

   

  Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

  Ознаки за производ