Close
Понуди
  Filters
  Пребарување

  Банско

  €0,00

  11-ти ОКТОМВРИ 2018 

  БАНСКО 

   

  Хотел РЕГНУМ 5*

  Вид на сместување ↓

  Ноќевање со појадок

  Мин. 2 ноќевања

  Полупансион

  Мин. 2 ноќевања

  Едноспален апартман (2+2)

  75€

  91€

  Двоспален апартман (4+2)

  140€

  167€

  Деца до 11.99 год.

  Бесплатно

  Возрасен на дополнително легло

  28€

  33€

  Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера

  • - Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар

  • - Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште

  • - Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) - надворешен базен и џакузи со минерална вода

  • - Детски кат и анимација за деца

  • - Паркинг, интернет, сеф

  Хотел МУРИТЕ 4*

  Вид на сместување ↓

  ALL INCLUSIVE

  Мин. 2 ноќевања

  АЗАЛИА - Двокреветна соба (2+0)

  28€

  АЗАЛИА - Едноспален апартман (2+2)

  31€

  АЗАЛИА - Двоспален апартман (4+2)

  31€

  ОРХИДЕА - Двокреветна соба (2+0)

  27€

  ОРХИДЕА - Едноспален апартман (2+2)

  30€

  ОРХИДЕА - Двоспален апартман (4+2)

  28€

  • Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

  • Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  • Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  • Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)

  • Детски кат, интернет, паркинг

   

  Хотел ГРИН ВУД 4*

  Вид на сместување ↓

  ALL INCLUSIVE

   

  Двокреветна соба (2+0)

  29€

  Студио (2+2)

  33€

  Едноспален апартман (2+2)

  37€

  Двоспален апартман (4+2)

  33€

  Деца до 5.99 год.

  Бесплатно

  Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

  Бесплатно

  Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

  50% попуст

  Возрасен на дополнително легло

  20% попуст

  За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

  • Детски кат

  • Интернет, паркинг

   

  Хотел  ПЕРУН ЛОЏ 4*

  Вид на сместување ↓

  Полупансион

  Студио (2+1)

  23€

  Едноспален апартман (2+2)

  24€

  Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

  Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

  Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

  • Интернет, паркинг

    

  Хотел ГРАМИ 3* 

  Вид на сместување ↓

   

  Ноќевање со појадок

  Полупансион

  All Inclusive

  Двокреветна соба (2+2)

  12€

  18€

  24€

  Апартман (4+0)

  12€

  18€

  24€

  • Дете од 0-1.99 год

  Бесплатно

  • Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

  Бесплатно

  • Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

  6€

  10€

  13€

  • Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

  6€

  10€

  13€

  • Возрасен на доп. легло

  8€

  14€

  20€

  • За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)

  • Детски кат, интернет, паркинг

   

   

  Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

   

  Организиран превоз

  Скопје – Банско – Скопје

  Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

  Цена за повратен билет : 35€ по лице

  11-ти ОКТОМВРИ 2018 

  БАНСКО 

   

  Хотел РЕГНУМ 5*

  Вид на сместување ↓

  Ноќевање со појадок

  Мин. 2 ноќевања

  Полупансион

  Мин. 2 ноќевања

  Едноспален апартман (2+2)

  75€

  91€

  Двоспален апартман (4+2)

  140€

  167€

  Деца до 11.99 год.

  Бесплатно

  Возрасен на дополнително легло

  28€

  33€

  Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера

  • - Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар

  • - Користење на “REGNUM AQUA PARK” (од 01.06-31.08 или во зависност од временските услови): надворешен полуолимски базен, надворешен детски базен, тобогани, игралиште

  • - Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) - надворешен базен и џакузи со минерална вода

  • - Детски кат и анимација за деца

  • - Паркинг, интернет, сеф

  Хотел МУРИТЕ 4*

  Вид на сместување ↓

  ALL INCLUSIVE

  Мин. 2 ноќевања

  АЗАЛИА - Двокреветна соба (2+0)

  28€

  АЗАЛИА - Едноспален апартман (2+2)

  31€

  АЗАЛИА - Двоспален апартман (4+2)

  31€

  ОРХИДЕА - Двокреветна соба (2+0)

  27€

  ОРХИДЕА - Едноспален апартман (2+2)

  30€

  ОРХИДЕА - Двоспален апартман (4+2)

  28€

  • Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

  • Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

  • Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

  • Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)

  • Детски кат, интернет, паркинг

   

  Хотел ГРИН ВУД 4*

  Вид на сместување ↓

  ALL INCLUSIVE

   

  Двокреветна соба (2+0)

  29€

  Студио (2+2)

  33€

  Едноспален апартман (2+2)

  37€

  Двоспален апартман (4+2)

  33€

  Деца до 5.99 год.

  Бесплатно

  Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

  Бесплатно

  Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло

  50% попуст

  Возрасен на дополнително легло

  20% попуст

  За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

  • Детски кат

  • Интернет, паркинг

   

  Хотел  ПЕРУН ЛОЏ 4*

  Вид на сместување ↓

  Полупансион

  Студио (2+1)

  23€

  Едноспален апартман (2+2)

  24€

  Прво дете до 11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

  Второ дете до 11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

  Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

  Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)

  • Интернет, паркинг

    

  Хотел ГРАМИ 3* 

  Вид на сместување ↓

   

  Ноќевање со појадок

  Полупансион

  All Inclusive

  Двокреветна соба (2+2)

  12€

  18€

  24€

  Апартман (4+0)

  12€

  18€

  24€

  • Дете од 0-1.99 год

  Бесплатно

  • Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

  Бесплатно

  • Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

  6€

  10€

  13€

  • Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

  6€

  10€

  13€

  • Возрасен на доп. легло

  8€

  14€

  20€

  • За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

  Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.

  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)

  • Детски кат, интернет, паркинг

   

   

  Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

   

  Организиран превоз

  Скопје – Банско – Скопје

  Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

  Цена за повратен билет : 35€ по лице